Mrkvení
přidáno 30.05.2006 19:55:43

Po dlouhé době (téměř po roce) jsem se opět zůčastnila jedné z akcí organizace www.desir.cz. Akce to byla z mého pohledu vyvedená. Prostě byla legrace a svůj účel to myslím také splnilo. Bližší informace u jednotlivých fotografií :) Ještě bych ráda zmínila, že většina účastníků se dostavilo již PŘED zahájením samotné akce (tzn všichni dorazili ve smluvený čas) - což obvykle nebývá ve zvyku ;)

Edhel
další ...

Trpaslikon 2006
přidáno 12.02.2006 22:06:14

Jiz ctvrtym rokem se na miste zvanem planeta Zeme (presneji Ceska republika-Praha4-ZS Kvetnoveho vitezstvi) konal festival britskeho humoru zvany Trpaslikon. Letosni rocnik se odehrával ve stylu Bratri Zpatecniku. Ja jsem mela tu cest, ze jsem mohla byt teto akci, ktera se jednou zapise do dejin, pritomna.

Me fotky pochazeji vyhradne ze soboty (z celeho dne) a jsou vicemene takove zakulisni. Asi uz radsi nic psat do uvodniku nebudu, protoze komentare k jednotlivym fotkam, budou u fotek :)

Jeste bych chtela upozornit na fakt, ze na letosnim Trpaslikonu se vyskytoval sileny virus doktorky Landstromove, takze se nelekejte ;)

PS: Pokud by se nekdo videl na fotce u ktere neni jeho jmeno, tak mi to prosim napiste na edhelka(a)seznam(t)cz. Obcas se mi poroucha pametova karta a nemohu si vzpomenout na konkretni jmeno. Stejne tak se ozvete pokud by nekde bylo prirazeno spatne jmeno. Dekuji za pochopeni.
další ...

Uchylny Sraz
přidáno 09.04.2005 19:27:01

Uchyl se konecne uchylil k uchu a tak bylo Ustrednim vyborem Lapidusiho svazu uchylu rozhodnuto, ze se dne 9.4.2005 bude konat historicky prvni Uchylny sraz nasich malickosti (a velikosti).
Sraz se konal od 14:30 u Prasne Brany a poznavacim znamenim byla jakakoliv Ruda kvetina.
Ucast na srazu prislibila ruzna individua, avsak srazu se nakonec zucastnili jen 3 Uchylaci. Jmenovite se jednalo o Michvolku, Hanswursta a Edhel.
A zde jsou nase posahane fotografie.
Aby toho nebylo malo, prselo a prselo..
další ...